W ramach poradni POZ lekarze rodzinni i pediatrzy sprawują i koordynują kompleksową opiekę lekarską nad naszymi pacjentami. Zapewniamy bezpłatne konsultacje dla dorosłych i dzieci obejmujące świadczenia zdrowotne, profilaktyczne, diagnostyczne, a także opiekę pielęgniarki środowiskowej i położnej POZ.

Wszystkich którzy chcieliby zostać pacjentami naszej Przychodni zapraszamy do wypełnienia stosownej deklaracji wyboru.

43 827 14 41

Dodatkowe informacje uzyskacie Państwo dzwoniąc pod numer rejestracji

Na wizyty obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Uzgodnienie terminu wizyty z placówką odbywa się z uwzględnieniem stanu zdrowia pacjenta, tak aby przypadki pilne zostały przyjęte w dniu zgłoszenia a planowe w terminie późniejszym w zależności od dostępności. Ilość miejsc do lekarzy jest ograniczona grafikiem przyjęć.

Zarejestruj się do poradni rodzinnej lub lekarza

Lekarz rodzinny przeprowadzi badania ogólne, ustali rozpoznanie i leczenie schorzenia. W razie potrzeby skieruje pacjenta do lekarza specjalisty.

Godziny przyjęć pacjentów

Poniedziałek08:00-18:00
Wtorek08:00-18:00
Środa08:00-18:00
Czwartek08:00-18:00
Piątek08:00-18:00

Nasi pediatrzy oprócz kompleksowej wiedzy, posiadają także wyjątkowe podejście do najmłodszych pacjentów. Dokładają wszelkich starań by każdy Mały Pacjent w naszej Przychodni przekonał się, że lekarz jest przede wszystkim przyjacielem, który chce i potrafi pomóc każdemu dziecku. W Poradni przyjmowane są zarówno dzieci chore, jak i dzieci zdrowe w ramach kompleksowej opieki obejmującej profilaktykę, leczenie oraz koordynację konsultacji specjalistycznych. Wykonujemy również szczepienia, przeprowadzamy bilanse zdrowia dziecka oraz prowadzimy patronaże.

Zadbaj o zdrowie swojego dziecka z Przychodnią Alfa. Zapisz się do POZ Przychodni Alfa – korzystaj z konsultacji pediatrycznych bezpłatnie!

Zarejestruj się do poradni pediatrycznej lub wybranego lekarza

Wybierz swoją pielęgniarkę podstawowej opieki zdrowotnej

Pielęgniarka POZ planuje i realizuje kompleksową opiekę pielęgniarską w zakresie promocji zdrowia i profilaktyki chorób, świadczeń diagnostycznych i pielęgnacyjnych, nad zdrowymi i chorymi. Na podstawie zleceń lekarza rodzinnego wykonuje zastrzyki i zabiegi w gabinecie zabiegowym i w domu pacjenta.

Zapraszamy do naszego gabinetu zabiegowego

W ramach usługi można wykonać:

  • iniekcje,
  • zmiany opatrunków,
  • mierzenie ciśnienia,
  • mierzenie i ważenie pacjenta,
  • pobrania materiałów do badań diagnostycznych,
  • badanie EKG

Godziny przyjęć:

Pobrania materiałów do badań diagnostycznych – codziennie od: 07:30-09:30

Poniedziałek 08:00-18:00
Wtorek 08:00-18:00
Środa 08:00-18:00
Czwartek 08:00-18:00
Piątek 08:00-18:00

Zapraszamy szkoły do współpracy

Dzieci i młodzież objęta obowiązkiem szkolnym (tj. od 6 do 19 roku życia) podlega opiece pielęgniarki lub higienistki szkolnej. Zachęcamy wszystkie placówki oświatowo-wychowawcze do korzystania z naszych usług w zakresie medycyny szkolnej. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą pielęgniarską oraz dodatkowo realizujemy wiele akcji profilaktycznych zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, finansowanych z programów Urzędu Marszałkowskiego i Miasta Sieradza.

Zapraszamy do kontaktu, szczegółowych informacji udzielimy pod nr  43 827 14 41

PARTNERZY WSPÓŁPRACUJĄCY

 

Szanowni Państwo

Zapraszamy na szczepienia przeciwko COVID-19

Rejestracji można dokonywać bezpośrednio w przychodni lub telefonicznie: 43 827 14 41 oraz pod numerem bezpłatnej, całodobowej infolinii Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19
tel.: 989


Kandydaci do szkół ponadpodstawowych i wyższych

Kandydatów do szkół ponadpodstawowych i wyższych zapraszamy do rejestrowania na badania lekarskie drogą mailową. Prosimy o przesyłanie skierowań wraz z numerem telefonu do kontaktu na adres: rejestracja@alfaprzychodnia.pl


TESTY NA PRZECIWCIAŁA 

Zapraszamy na badanie poziomu miana przeciwciał IgG i IgM koronawirusa SARS-CoV-2 , świadczących o przebytej chorobie COVID-19.
Badanie jest realizowane przez certyfikowane laboratorium.


TESTY ANTYGENOWE NA KORONAWIRUSA

Zapraszamy do wykonywania testów antygenowych. Wydajemy zaświadczenia z wynikiem w języku polskim, niemieckim i angielskim.